I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Salon Maturzystów 2021

Salon Maturzystów 2021

On Wrzesień 16, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Salon Maturzystów 2021 została wyłączona
 
Już 28 września odbędzie się Dolnośląski Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną we Wrocławiu. Wydarzenie, w formule online, jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.
W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE we Wrocławiu na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.
Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie http://www.salonmaturzystow.pl/2021/
Wszyscy zarejestrowani będą mogli odbywać wirtualny spacer po stoiskach uczelni już od godziny 9.00, otrzymają także Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.

 

Comments are closed.
Skip to content