I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Projekt społeczny Teen Problems

Projekt społeczny Teen Problems

On Marzec 11, 2022, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Projekt społeczny Teen Problems została wyłączona

Kolejne zajęcia realizowane w ramach Olimpiady Zwolnieni z teorii, odbyły się 11.03 w Kinie Helios, uczestniczyła w nich młodzież z klas 2 A i 2 C  ILO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Spotkanie przeprowadziły uczennice: Hanna, Agata, Amelia, Wiktoria i Zuzanna.

Spotkanie miało na celu omówienie współczesnych problemów dotykających coraz większej ilości nastolatków. Obecnie często obserwuje się takie zjawiska jak wykluczenie społeczne lub wycofanie poszczególnych jednostek. Brak umiejętności społecznych prowadzi do takich problemów jak m.in.: alkoholizm, narkomania, nikotynizm, zaburzenia odżywiania,samobójstwa, depresja oraz problemy z samoakceptacją.

Aktywny udział uczniów pokazał też, jak ważna jest rozmowa, relacja oraz współpraca, która w wielu trudnych sytuacjach może nam pomóc.

Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za umożliwienie przeprowadzenia nam zajęć, Nauczycielom oraz uczniom klas 2 za udział i zaangażowanie w naszym projekcie Teen Problems.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działaniami projektowymi w mediach społecznościowych tj. Facebook

https://www.facebook.com/Teen-Problems-103382268857591/

Instagram

https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1xojgl7q5wrtb&utm_content=mxw59md

Uczennice realizujące projekt Hanna, Agata, Amelia Zuzanna i Wiktoria z klasy II A, B,C.

Opiekun projektu: Ewa Andrusyszyn

 

Comments are closed.
Skip to content