I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Dziewczyny z Żeroma najlepsze w piłce ręcznej.

Dziewczyny z Żeroma najlepsze w piłce ręcznej.

On Styczeń 10, 2019, Posted by , In Aktualności,Liceum,Sport, With Możliwość komentowania Dziewczyny z Żeroma najlepsze w piłce ręcznej. została wyłączona

Wczoraj (9.01) w hali przy ul. Złotniczej odbył się finałowy turniej piłki ręcznej dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsze okazały się szczypiornistki Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stefana Żeromskiego.

Na turnieju organizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze nie stawiła się ekipa Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Do rywalizacji przystąpiły za to drużyny  Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej, Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1.

Wyniki spotkań o mistrzostwo Jeleniej Góry:
ZSPUiBS – ZSO Nr 1 —- 4:16
ZSO Nr 1 – ZSLiZ Nr 2 — 17:1
ZSPUiBS – ZSLiZ Nr 2 — 14:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 – 6 pkt.
2. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej – 3 pkt.
3. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 – 0 pkt.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Magdalenę Starczyk (ZSO Nr 1), która na co dzień gra w zespole KPR-u Jelenia Góra. Najlepszą bramkarką została Natalia Szczupak (ZSO Nr 1). Do dalszej fazy (okręgowej) przeszły dwie najlepsze ekipy – kolejny turniej zostanie rozegrany jeszcze w styczniu, w Karpaczu.

Jelonka.com

 

Comments are closed.
Skip to content