I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

VI MIEJSKA GRA ROWEROWA

VI MIEJSKA GRA ROWEROWA

On Październik 15, 2017, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Komunikaty,Liceum,Sport,Sukcesy, With Możliwość komentowania VI MIEJSKA GRA ROWEROWA została wyłączona

 

Uczniowie Gimnazjum i Liceum już po raz szósty reprezentowali naszą szkołę w Miejskiej Grze Rowerowej zorganizowanej przez spółki miejskie działające na terenie Jeleniej Góry.  Gimnazjum miało do pokonania trasę ok 25 km a liceum 40km zaliczając po drodze punkty kontrolne.  Rywalizacja na trasie rajdu do ostatnich minut była bardzo zacięta a warunki atmosferyczne nie ułatwiały zadania. Nasze drużyny spisały się znakomicie zajmując I miejsce w kategorii Gimnazjum i II miejsce w kategorii LO różnicą tylko jednego punktu przegrywając z Zespołem Szkół Elektronicznych.  Warunkiem udziału w grze było stworzenie 4 osobowego  zespołu składającego się z:  opiekuna , jednej dziewczyny, ucznia z pierwszej klasy a w przypadku gimnazjum drugiej klasy.

Wygrywając rywalizację w Gimnazjum zdobyliśmy nagrodę główną 1000 zł  dla naszej szkoły.

Skład drużyny gimnazjum: Sylwia Żelazna, Jeremi Imiołek, Szymon Szczodrak, Michał Narloch.

Skład drużyny liceum:       Roman Zieliński, Laura Tlałka, Jędrzej Cieślak, Kajetan Leszak.

 

9690288_20171006_1220109690287_20171006_120333

 

 

Comments are closed.
Skip to content