I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Świąteczny Kiermasz Charytatywny

Świąteczny Kiermasz Charytatywny

On Grudzień 28, 2016, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Świąteczny Kiermasz Charytatywny została wyłączona

Tuż przed Bożym Narodzeniem odbył się w naszej szkole Świąteczny Kiermasz Charytatywny, który już od trzynastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszej społeczności szkolnej. Wisiory, bransolety, książki, maskotki oraz inne osobliwości przyniesione przez naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli znalazły nowych nabywców, a ci zasilili  kwotę tegorocznej zbiórki.

W tym roku postanowiłyśmy wspomóc Dom Pomocy Społecznej w Sosnówce i za zgromadzone pieniądze zakupiłyśmy dwa solidne łóżka ze skrzyniami na pościel,  bogaty zestaw kosmetyków oraz suszarkę do włosów dla mieszkańców DPS. Mamy nadzieję, że dobrze będą im służyły.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włożyły swoje serce w przygotowania i przeprowadzenie kiermaszu, a także cieszymy się, że  przebieranie wśród tysiąca i jeden drobiazgów, wyszukiwanie  tego i owego dla nas samych i naszych bliskich potrafi przynieść tyle radości i zabawy, a zarazem nieść pomoc innym. Za rok znów ruszamy.

Jeszcze raz dziękujemy!

Organizatorzy:

Marzena Sikora, Beata Michałowska, Dorota Dwojak, Iwona Hajder oraz Aldona Mierzwa

Comments are closed.
Skip to content