I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Projekt „Zawód marzeń”

Projekt „Zawód marzeń”

On Styczeń 13, 2017, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Projekt „Zawód marzeń” została wyłączona

W naszej szkole odbywa się projekt „Zawód marzeń” realizowany w ramach ogólnopolskiego programu „Zwolnieni z Teorii”. W związku z tym zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, dzięki której będziemy mogli ukierunkować działalność naszego projektu społecznego. Wasze odpowiedzi są dla nas bardzo ważne. Na ich podstawie będziemy mogli wytypować przedstawicieli zawodów i uczelni, z którymi chcielibyście się spotkać w naszej szkole.

Ewa Tucholska i Wojciech Czosnyka, uczniowie klasy 2a2

Link do ankiety: ankieta

Comments are closed.
Skip to content