I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Paweł Siwak- najlepszy uczeń w szkole nagrodzony Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Paweł Siwak- najlepszy uczeń w szkole nagrodzony Stypendium Prezesa Rady Ministrów

On Grudzień 6, 2018, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Nauka,Sukcesy, With Możliwość komentowania Paweł Siwak- najlepszy uczeń w szkole nagrodzony Stypendium Prezesa Rady Ministrów została wyłączona
W dniu 5 grudnia 2018r Paweł Siwak uczeń  I LO im. St. Żeromskiego został uhonorowany Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta Gala odbyła się tradycyjnie w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdrój. Nagrodę Paweł otrzymał z rąk Pana Wicekuratora Dolnośląskiego  Janusza Wrzala, jeleniogórzaniana.
W uroczystościach uczestniczyły  dumne i wzruszone mama Pawła oraz dyrektor Małgorzata Kozińska.Gośćmi honorowymi na uroczystości był Pan Naczelnik Wydziału Edukacji i Sporu Paweł Domagała oraz Dyrektor Wydziału Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego  Pan Sylwester Urbański.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując      w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.
Gratulujemy serdecznie Pawłowi Siwakowi i życzymy kolejnych sukcesów.
Małgorzata Kozińska- dyrektor ZSO Nr 1
Comments are closed.
Skip to content