I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

On Październik 28, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej została wyłączona

Interesujesz się filmem? To może być propozycja dla Ciebie.

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Do wygrania roczne stypendium na Warszawskiej Szkole Filmowej, indeksy na uczelnie w całej Polsce oraz akredytacje na festiwale filmowe.

Rejestracja na edycję 2021/2022 potrwa do 9 listopada

Każda edycja Olimpiady skupiona jest wokół innego zagadnienia, w tym roku szkolnym brzmi ono: „Kino a inne sztuki”. Olimpiada będzie składać się z trzech etapów: eliminacji szkolnych (18 listopada 2021 r.), zawodów okręgowych (14 stycznia 2022 r.) oraz zawodów centralnych (25-26 marca 2022 r.). Na laureatów czekają: roczne stypendium na studia w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz indeksy na uczelnie w całej Polsce – na różne kierunki od filmoznawstwa, przez dziennikarstwo po organizację produkcji filmowej, jak również akredytacje na festiwale filmowe (m.in. Krakowski Festiwal Filmowy, Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Dwa Brzegi w Kazimierzu nad Wisłą), książki oraz filmy na DVD.

Zapraszamy!

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej 2021

Comments are closed.
Skip to content