I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską

Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską

On Grudzień 28, 2016, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską została wyłączona

Ania Wylegała choruje na nowotwór chłoniak Hodginka. Grupa jej przyjaciół postanowiła wesprzeć ją w walce z chorobą organizując stacjonarny maraton rowerowy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Maja Włoszczowska.

– Postanowiliśmy pomóc w leczeniu Ani, która choruje na nowotwór chłoniak Hodgkina. Do naszej akcji spontanicznie włączyło się wiele instytucji i osób – mówi Dariusz Pasek z Komitetu Społecznego Dla Ani. Jesteśmy przekonani że w ten nietypowy sposób pomożemy Ani. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam 29 grudnia (czwartek) w godz. 9.00 – 21.00, do hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie ul. Mickiewicza 21.

Spalaniu kalorii towarzyszyć będzie szereg ciekawych atrakcji dla całych rodzin: słodka akcja, strzelanie z karabinku laserowego, animacje dla dzieci. Niespodzianką dla niektórych będzie pr

ezentacja sprzętu Policji i Straży Pożarnej. Ponadto licytowane będą rowery retro i inne ciekawe przedmioty, przede wszystkim koszulka rowerowa z autografem Mai Włoszczowskiej.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano loterię fantową (vouchery weekendowe w Norweskiej Dolinie, voucher do Hotelu Concordia w Zachełmiu, ekskluzywna kolacja w Pałacu Pakoszów, kupony do KFC, na pizzę oraz obiad w restauracjach Niebo w Gębie i Habanero, pakiety na Bieg Piastów, wejściówki na tor kartingowy i paintball laserowy, wejściówki do Parku Rozrywki Esplanada, kupony na całodniowe wypożyczenie nart biegowych w Piast Jakuszyce oraz wiele innych cennych upominków).
Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze długotrwałe i kosztowne leczenie Ani. Wpisowe na maraton wynosi minimum 20 zł. Koszt karnetu na strzelanie także 20 zł.
Szczegółowych informacji dotyczące imprezy pod nr tel. 502 336 976.

 

Comments are closed.
Skip to content