I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

AIESEC w naszej szkole

AIESEC w naszej szkole

On Luty 12, 2017, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania AIESEC w naszej szkole została wyłączona

W dniach od 6 do 10 lutego mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole studentów z programu AIESEC. Przyjechali do nas studenci: Raul Sentomo z Brazylii, Mariam Gogishvili z Gruzji i Nan Zhang z Chin, a koordynatorem programu była Pani Monika Moreau. Dowiedzieliśmy się wiele o krajach przez nich reprezentowanych, a co za tym idzie o kulturze, która różni się od tej powszechnie przez nas znanej. Ponadto mieliśmy niepowtarzalną okazję, by móc nauczyć się kilku zwrotów w języku portugalskim, chińskim oraz gruzińskim. Prezentacje były ciekawe, uczniowie z zainteresowaniem słuchali prowadzących oraz zadawali pytania. Jako, że zajęcia były prowadzone w języku angielskim była to okazja do wykorzystania w praktyce umiejętności, jakie nabyliśmy na lekcjach w naszej szkole.

Podsumowując, było to niezapomniane doświadczenie, dzięki któremu poszerzyliśmy swoją wiedzę w wielu dziedzinach. Z niecierpliwością czekamy na kolejnych uczestników tego programu, którzy odwiedzą naszą szkołę.

Ola Łoniewska 3Gb.

Comments are closed.
Skip to content