Gimnazjum Sukcesy

ROK SZKOLNY 2013/14

BIOLOGIA

  • Antonina Horczak z klasy 1Ga zakwalifikowała się do finału XX Regionalnego Konkursu Biologiczno-Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych
  • Krzysztof Retych z klasy 3Gb zakwalifikował się do finału XX Regionalnego Konkursu Biologiczno-Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych

ROK SZKOLNY 2012/13

FIZYKA

  • Marlena Hercuń z klasy 3Gb została laureatką XII konkursu fizycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Marta Rojek z klasy 3Gb została laureatką XII konkursu fizycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Adrian Czuchaj z klasy 1Gd został finalistą XII konkursu fizycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Ewelina Joniec z klasy 3Gc została finalistką XII konkursu fizycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista

INFORMATYKA

  • Marlena Hercuń z klasy 3Gb zajęła 4 miejsce w finale X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych 2012-2013
  • Marlena Hercuń z klasy 3Gb zakwalifikowała się do finału X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych 2012-2013

JĘZYK ANGIELSKI

  • Krzysztof Retych z klasy 2Gb został laureatem VI konkursu języka angielskiego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Michał Rybiński z klasy 3Ga został finalistą VI konkursu języka angielskiego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Kornel Koźbiała z klasy 3Ga został laureatem w konkursie English High Flier 2012
  • Michał Rybiński z klasy 3Ga zakwalifikował się do II etapu XXXVI Olimpiady Języka Angielskiego

JĘZYK NIEMIECKI

  • Gregor Kreutzer z klasy 3Ga został finalistą VI konkursu języka niemieckiego zDolny Ślązak Gimnazjalista

LIGA NAUKOWA

  • Marlena Hercuń z klasy 3Gb została laureatką Ligi Naukowej 2013 – „Liga Humanistyczna”
  • Barbara Budzikowska z klasy 2Gb została laureatką Ligi Naukowej 2013 – „Liga Humanistyczna” i „Liga Matematyczna”
  • Krzysztof Retych z klasy 2Gb został laureatem Ligi Naukowej 2013 – „Liga Humanistyczna”
  • Ewelina Joniec z klasy 3Gc została finalistką Ligi Naukowej 2013 – „Liga Humanistyczna”
  • Ewelina Joniec z klasy 3Gc została finalistką Ligi Naukowej 2013 – „Liga Matematyczna”

MATEMATYKA

  • Adrian Czuchaj z klasy 1Gd zajął I miejsce w XIII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Marta Rojek z klasy 3Gb zajęła II miejsce w XIII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Krzysztof Retych z klasy 2Gb zajął III miejsce w XIII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Ewelina Joniec z klasy 3Gc została laureatką Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
  • Adrian Czuchaj z klasy 1Gd został laureatem XII konkursu matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Ewelina Joniec z klasy 3Gc została laureatką XII konkursu matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Marlena Hercuń z klasy 3Gb została finalistką XII konkursu matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista
  • Marta Rojek z klasy 3Gb została finalistką XII konkursu matematycznego zDolny Ślązak Gimnazjalista

STYPENDIA

  • Adrian Czuhaj z klasy 1Gd został laureatem XII edycji Konkursu Stypendialnego zDolny Śląsk – stypendium naukowe

ROK SZKOLNY 2011/12

BIOLOGIA

  • Bartosz Sójka z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
  • Bartosz Budziak z klasy 3Ga został finalistą XI Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
  • Ewa Rzemińska z klasy 3Gb została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego

CHEMIA

  • Bartosz Sójka z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego
  • Bartosz Budziak z klasy 3Ga został finalistą XI Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego
  • Ewa Rzemińska z klasy 3Gb została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego
  • Katarzyna Sawicz z klasy 3Gb została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego

FIZYKA

  • Mateusz Kotowski z klasy 3Gb został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego
  • Bartosz Sójka z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego
  • Krzysztof Danielak z klasy 3Ga został finalistą XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego
  • Ewelina Joniec z klasy 2Gc została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego
  • Aleksandra Świątkowska z klasy 3Gc została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego

GEOGRAFIA

  • Bartosz Budziak z klasy 3Ga został laureatem X Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
  • Ewa Rzemińska z klasy 3Gb została finalistką X Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
  • Katarzyna Sawicz z klasy 3Gb została finalistką X Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
  • Bartosz Sójka z klasy 3Ga został finalistą X Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego

HISTORIA

  • Magdalena Grodzińska z klasy 3Gc została laureatką XI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS
  • Arkadiusz Siwko z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS
  • Krzysztof Danielak z klasy 3Ga został finalistą XI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS
  • Aleksandra Sereda z klasy 3Gc została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS

JĘZYK ANGIELSKI

  • Magdalena Grodzińska z klasy 3Gc została laureatką V Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego

JĘZYK FRANCUSKI

  • Małgorzata Gołdyn z klasy 2Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Alicja Bućko z klasy 2Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Magdalena Grodzińska z klasy 3Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Kamila Niedzielska z klasy 3Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Magdalena Kolanowska z klasy 3Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Klementyna Epa z klasy 2gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów
  • Aleksandra Świątkowska z klasy 3Gc zakwalifikowała się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów

JĘZYK NIEMIECKI

  • Gregor Kreutzer z klasy 2Ga został finalistą V Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego

JĘZYK POLSKI

  • Krzysztof Danielak z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego z elementami Sztuki
  • Magdalena Grodzińska z klasy 3Gc została laureatką XI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego z elementami Sztuki
  • Arkadiusz Siwko z klasy 3Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego z elementami Sztuki
  • Aleksandra Sereda z klasy 3Gc została finalistką XI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego z elementami Sztuki

MATEMATYKA

  • Bartek Sójka z klasy 3Ga zajął I miejsce w XII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Aleksandra Świątkowska z klasy 3Gc zajęła I miejsce w XII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Ewelina Joniec z klasy 2Gc zajęła II miejsce w XII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Marlena Hercuń z klasy 2Gb zajęła III miejsce w XII Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Ewelina Joniec z klasy 2Gc została laureatką XI konkursu matematycznego zDolnyślązak Gimnajalista
  • Aleksandra Świątkowska z klasy 3Gc została laureatką XI konkursu matematycznego zDolnyślązak Gimnazjalista
  • Bartosz Sójka z klasy 3Ga został laureatem XI konkursu matematycznego zDolnyślązak Gimnazjalista
  • Krzysztof Danielak z klasy 3Ga został finalistą konkursu matematycznego zDolnyślązak Gimnazjalista
  • Mateusz Kotowski z klasy 3Gb został finalistą XI konkursu matematycznego zDolnyślązak Gimnazjalista

ROK SZKOLNY 2010/11

BIOLOGIA

  • Bartosz Sójka z klasy 2Ga został laureatem X Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
  • Elżbieta Gołdyn z klasy 3Gc została laureatką X Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
  • Elżbieta Gołdyn z klasy 3Gc zajęła I miejsce w finale regionalnym XVII edycji Konkursu Biologiczno-Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych
  • Elżbieta Gołdyn z klasy 3Gc zajęła I miejsce w etapie powiatowym XVII edycji Konkursu Biologiczno-Ekologicznego Szkół Gimnazjalnych

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Sara Urbanowicz z klasy 1Gb zakwalifikowała się do II etapu Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”

FIZYKA

  • Bartosz Sójka z klasy 2Ga zajął II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Fizyki OLIMPUS
  • Mateusz Kotowski z klasy 3Gb zajął II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Fizyki OLIMPUS

HISTORIA

  • Magdalena Grodzińska z klasy 2Gc została laureatką X Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS
  • Arkadiusz Siwko z klasy 2Ga został laureatem X Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS

JĘZYK FRANCUSKI

  • Ewelina Kamińska, Karolina Krzyśków, Olga Zapotocka-Zapalska, Tymoteusz Tymiński, Kamila Niedzielska, Sonia Jaxa-Rożen, Marta Litwin i Alicja Bućko zakwalifikowały się do II etapu w Dolnośląskim Konkursie Języka Francuskiego Dla Gimnazjalistów

JĘZYK NIEMIECKI

  • Aleksander Jawor z klasy 3Ga zajął I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego zorganizowanym w Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze

LIGA NAUKOWA

  • Michał Sokołowski z klasy 3Ga został laureatem Ligi Naukowej 2011 – „Liga Humanistyczna”
  • Elżbieta Gołdyn z klasy 3Gc jest finalistką Ligi Naukowej 2011 – „Liga Humanistyczna” i „Liga Matematyczna”
  • Wojtek Stępień z klasy 3Ga jest finalistą Ligi Naukowej 2011 – „Liga Matematyczna”

MATEMATYKA

  • Wojtek Stępień z klasy 3Ga zajął I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Olga Zapotocka-Zapalska z klasy 3Gc zajęła II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Mateusz Kotowski z klasy 2Gb zajął II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Monika Kolbuch z klasy 3Gb zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Bartosz Sójka z klasy 2Ga zajął III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Bartosz Sójka z klasy 2Ga został laureatem XI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego

ROK SZKOLNY 2009/10

LIGA NAUKOWA

  • Małgorzata Stawińska z klasy 3Ga jest laureatką Ligi Naukowej 2010 – „Liga Humanistyczna”, konkurs pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

JĘZYK POLSKI

  • Jakub Domaradzki z klasy 3Gc jest laureatem konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista 2010 – IX Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego

HISTORIA

  • Paweł Bień z klasy 3Gb jest laureatem konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista 2010 – IX Dolnośląskiego Konkursu Historycznego

JĘZYK ANGIELSKI

  • Jagoda Kuźniar – zajęła I miejsce w VI edycji konkursu KWoKA
  • Zuzanna Bućko – zajęła II miejsce w VI edycji konkursu KWoKA
  • Olga Sielużycka – zajęła IV miejsce w VI edycji konkursu KWoKA

BIOLOGIA

  • Monika Kolbuch – zajęła I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Wiedzy Biologicznej „Zaprzyjaźnij się z biologią”

MATEMATYKA

  • Jagoda Kuźniar z klasy 3Gc zajęła I miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Krzysztof Desput z klasy 3Gc zajął II miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym
  • Joanna Gołdyn z klasy 3Gc zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym

INFORMATYKA

  • Patryk Podiasdło, Krzysztof Desput, Robert Wiski, Paweł Wojasz 3GC zakwalifikowali się do II etapu konkursu DialNet Masters
  • Wojciech Stępień, Marceli Grabowski, Jeremi Korona, Michał Sokołowski z 2GA zakwalifikowali się do II etapu konkursu DialNet Masters