I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Zrób własny projekt społeczny

Zrób własny projekt społeczny

On Październik 8, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Zrób własny projekt społeczny została wyłączona

Zwolnieni z teorii to platforma, dzięki której uczniowie mogą zrealizować swój projekt społeczny.

Dlaczego warto zrobić projekt w ramach tej platformy?

                Poprzez platformę Zwolnieni z Teorii można zdobyć doświadczenie, międzynarodowe certyfikaty i nagrody, które pomogą w znalezieniu naprawdę dobrej pracy. Dodatkowo można zrobić coś dobrego dla innych, rozwijać swoją pasję i poznać innych aktywnych ludzi z całej Polski.

23 września naszą szkołę odwiedziła finalistka olimpiady, która zachęcała uczniów klas pierwszych do realizacji projektu. Przedstawiła krok po kroku etapy projektu: znalezienie pomysłu, współpraca z partnerami, opracowanie programu, tworzenie filmu. Osoby zainteresowane tym projektem mogą poznać więcej szczegółów bezpośrednio od uczniów naszej szkoły, którzy już kolejny rok aktywnie działają w tym projekcie, i tak jak Miłosz Kłosowski z klasy 3b3, propagowali Zwolnionych z teorii w innych szkołach.

Jak to działa możemy się również dowiedzieć się z filmu:

Zwolnieni z teorii

Zapraszam wszystkich chętnych do realizacji projektów społecznych

Ewa Andrusyszyn

 

Comments are closed.
Skip to content