I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Złoto dla Gimnazjum, brąz dla Liceum.

Złoto dla Gimnazjum, brąz dla Liceum.

On Listopad 10, 2016, Posted by , In Aktualności,Sport, With Możliwość komentowania Złoto dla Gimnazjum, brąz dla Liceum. została wyłączona

W środę 9 listopada nasi gimnazjaliści w składzie : Horacy Jaroszewicz, Jędrzej Kałas, Mateusz Przybylski, Milena Kaczmarek , Olaf Olszewski i Julia Płuszewska z wielkim sukcesem reprezentowali szkołę na turnieju szachowym . Pokonali wszystkie uczestniczące drużyny z jeleniogórskich szkół zdobywając złoty medal. Drugie miejsce zdobyło Gimnazjum Nr 1 , trzecie Gimnazjum Nr 3. Zwyciężając rywalizację nasza drużyna awansowała do rozgrywek strefowych.
Dzień wcześniej 8 listopada rywalizowały szkoły ponadgimnazjalne. Królewska gra zgromadziła 8 reprezentacji z Jeleniej Góry. Zespół z naszej szkoły w składzie : Rafał Rzempała, Bartosz Czyżewski, Filip Chałupka, Natalia Rozum i Mateusz Durka, wywalczył trzecie miejsce na podium. Najlepsi okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. Tuż za nimi zespół z Zespołu Szkół Elektronicznych. . Emocje towarzyszące podczas pojedynków na szachownicach były ogromne a umiejętności naszych zawodników imponujące – relacjonuje Roman Zieliński

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.
Skip to content