XV MISTRZOSTWA SZKOŁY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

XV MISTRZOSTWA SZKOŁY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE

Luty 6, 2017, Opublikowano przez: ,

W dniu 1.02.2017r. po raz kolejny spotkaliśmy się na stoku SKI ARENA ŁYSA GÓRA, aby rozegrać współzawodnictwo w dwóch zimowych dyscyplinach sportowych. Jak zwykle uczniowie naszej szkoły nas nie zawiedli i mimo tego, że wielu z nich miało wziąć udział w corocznej Gali Charytatywnej organizowanej w „ Żeromie” w dniu następnym, to znaleźli czas, aby zmierzyć się na stoku z innymi zawodnikami.

Poszczególne konkurencje były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych : gimnazjum i liceum oraz z podziałem na płeć: dziewczęta i chłopcy. Na starcie stawiło się ponad 50-ciu zawodników, którym przyświecała jedna myśl: bycie najlepszym we współzawodnictwie.

Dla pierwszych sześciu zawodników były przygotowane dyplomy a pierwsza trójka otrzymała dodatkowo medale i czekolady. Wszyscy zawodnicy bez względu na miejsce otrzymali również słodycze, jako nagrodę pocieszenia 🙂

Zawody odbyły się dzięki znaczącej pomocy finansowej Rady Rodziców działającej przy ZSO NR1, udostępnieniu stoku i przygotowaniu zawodów ( fotocela, ustawienie slalomu) przez SKI ARENA ŁYSA GÓRA i klub sportowy AESKULAP a przede wszystkim dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego P. Justynie Rutkowskiej i   P. Andrzejowi Siucie oraz nauczycielce j.angielskiego P. Elżbiecie Korczak, która w ostatniej chwili zgodziła się nas wspomóc przy tak wielkim przedsięwzięciu.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratuluję i do zobaczenia za rok 🙂

red. A. Janiak

XV Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie 1/02/2017 – DZIWISZÓW – SKI ARENA ŁYSA GÓRA

 NARCIARSTWO ALPEJSKIE DZIEWCZĘTA –GIMNAZJUM

  1. Kaźmierczak Gloria  0:21.74    0:24.66         0:46.40
  2. Libergal Natalia 0:22.81    0:24.22                0:47.03
  3. Żołędowska Ida  0:23.93 0:23.69                   0:47.62
  4. Domańska Łucja 0:24.22   0:24.90                0:49.12
  5. Jońska Paula  0:26.16    0:25.75                      0:51.91
  6. Korzeniowska Amelia  0:25.56    0:26.73      0:52.29
  7. Kubacka Maja 1 0:26.39    0:26.67                 0:53.06
  8. Kasprzyk Julia  0:26.01     0:27.35                    0:53.36
  9. Kociuba Magdalena  0:25.14    1:05.66          1:30.80

NARCIARSTWO ALPEJSKIE CHŁOPCY – GIMNAZJUM

  1. Stobiński Michał     0:22.18 0:22.11                  0:44.29
  2. Kukulski Jakub    0:22.24 0:22.42                       0:44.66
  3. Warzyński Adam  0:22.22 0:22.45                      0:44.67
  4. Rogalski Filip         0:23.22 0:22.82    0:46.04
  5. Imiołek Jeremi  0:23.30 0:23.73     0:47.03
  6. Jędruszek Michał  0:23.95 0:23.81     0:47.76
  7. Kaszewski Kacper  0:24.00 0:24.07     0:48.07
  8. Dobrzycki Mikołaj  0:24.07 0:24.23     0:48.30
  9. Jończy Jakub  0:24.19 0:24.62     0:48.81
  10. Wychota Filip 0:24.55 0:24.42     0:48.97
  11. Śliwiński Szymon  0:25.36 0:24.86     0:50.22
  12. Łada Wojciech  0:25.58 0:25.93      0:51.51
  13. Markowski Wiktor  0:27.81 0:27.50    0:55.31
  14. Tomkiewicz Kacper  0:29.49 0:29.65    0:59.14
  15. Nalberczyński Albert 0:39.21 0:26.03    1:05.24
  16. Bielecki Maksymilian  0:29.59 DNS       DNS DNS

NARCIARSTWO ALPEJSKIE DZIEWCZĘTA – LICEUM

  1. Kubacka Karolina   0:23.48 0:23.52     0:47.00
  2. Domańska Paula    0:23.53 0:24.00      0:47.53
  3. Różalska Iga            0:28.64 0:28.27      0:56.91
  4. Sawicka Agnieszka  0:30.30 0:31.26    1:01.56
  5. Wasiak Dominika  0:31.46 0:31.14    1:02.60
  6. Flegel Olga  0:37.46 0:35.97    1:13.43

NARCIARSTWO ALPEJSKIE CHŁOPCY – LICEUM

  1. Szymański Ksawery  0:21.16 0:21.42      0:42.58
  2. Wysocki Tomasz  0:21.24 0:22.09     0:43.33
  3. Cieślak Jędrzej  0:21.59 0:22.21     0:43.80
  4. Zaprucki Konrad  0:21.88 0:22.30    0:44.18
  5. Gąszczyk Szymon  0:22.95 0:23.34    0:46.29
  6. Kałuziński Wojciech  0:23.34 0:24.18    0:47.52
  7. Baczyński Igor  0:23.36 0:26.09    0:49.45
  8. Sokołowski Maciej  0:25.86 0:24.00    0:49.86
  9. Sikora Filip  0:26.56 0:26.59     0:53.15
  10. Samulski Tristan            0:27.01 0:27.01      0:54.02
  11. Urban Jakub  0:30.51 0:29.51     1:00.02

SNOWBOARD DZIEWCZĘTA – GIMNAZJUM

  1. Janulewicz Julia             0:33.60 0:34.58     1:08.18
  2. Mamzer Magdalena     0:35.15 0:34.75     1:09.90
  3. Cybulska Anna               0:38.04 0:28.22     1:16.20

SNOWBOARD CHŁOPCY – GIMNAZJUM

  1. Bielecki Maksymilian 0:30.33 0:29.73        1:00.06
  2. Denis Kuba 0:31.60 0:31.04                          1:02.64
  3. Nowak Aleksander 0:32.18 0:32.63 1:04.81
  4. Gołdon Szymon 0:33.27 0:34.35                  1:07.62

SNOWBOARD DZIEWCZĘTA – LICEUM

  1. Szocińska Weronika  0:32.90 0:31.92        1:04.82
  2. Żywicka Julia 0:32.64 0:32.75                    1:05.39
  3. Zwolak Natalia 0:31.07 0:35.03                 1:06.10 I
  4. Zwolak Patrycja 0:36.01 0:33.64               1:09.65
  5. Domańska Paula 0:36.95 0:37.03             1:13.98
  6. Knap Katarzyna 0:41.44 0:45.53               1:26.97

 SNOWBOARD CHŁOPCY – LICEUM

  1. Urbański Szymon 0:29.09 0:29.84           0:58.93
  2. Wysocki Kornel 0:32.63 0:31.64             1:04.27
  3. Marciniak Mikołaj 0:37.62 0:37.85         1:15.47