I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Ważne informacje dla uczniów i Rodziców!

Ważne informacje dla uczniów i Rodziców!

On Kwiecień 9, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Ważne informacje dla uczniów i Rodziców! została wyłączona

Szanowni  Rodzice,

Dyrektorzy jeleniogórskich szkół we współpracy z organem prowadzącym oraz  Dolnośląskim Kuratorium Oświaty podjęli działania umożliwiające przeprowadzenie egzaminu gimnazjalnego w dniach 10-12 kwietnia 2019r. Z uwagi  rozległy charakter strajku istnieje możliwość niedopełnienia procedur w zakresie składów zespołów nadzorujących  daną część  egzaminu gimnazjalnego. W takim przypadku ostateczne decyzje zostaną podjęte w dniu  egzaminu po konsultacji z Okręgową Komisją Egzaminacyjną, Kuratorium Oświaty i organem prowadzącym.

Prosimy uczniów klas trzecich gimnazjum w ZSO Nr 1 o zgłoszenie się na część humanistyczną egzaminu w dniu 10.04.2019r. zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ( podczas szkolenia z procedur przeprowadzania egzaminu).

Dotyczy zawieszenia zajęć dla uczniów klas liceum ogólnokształcącego.

Na podstawie §18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69) Dyrektor ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze informuje, że w dniach 10 do 12  kwietnia 2019 r. za zgodą organu prowadzącego , zawiesza  nadal zajęcia dydaktyczne w naszej placówce, w związku z podjęciem akcji strajkowej przez pracowników szkoły. O sposobie organizacji zajęć w dniach następnych zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie poprzez stronę internetową placówki i dziennik elektroniczny.
Małgorzata Kozińska

Comments are closed.
Skip to content