I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Warsztaty maturalne z matematyki

Warsztaty maturalne z matematyki

On Styczeń 28, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania Warsztaty maturalne z matematyki została wyłączona

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w otwartych warsztatach maturalnych z matematyki organizowanych po raz kolejny przez Studenckie Interdyscyplinarne Koło Naukowe Dydaktyki Matematyki działające przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Warsztaty przybiorą formę zajęć online i prowadzone będą przez członów Koła. Podczas warsztatów omówione zostaną wszystkie działy matematyki, które są wymagane do matury – na poziomie podstawowym (w poniedziałki) i rozszerzonym (we wtorki). Pierwsze zajęcia odbędą się 7 lutego o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań (w szczególności terminy kolejnych spotkań) będą na bieżąco aktualizowane i dostępne na naszej stronie internetowej (Link do strony), Facebooku (Link do Facebooka) oraz Instagramie (Link do Instagrama).

Po zakończeniu cyklu powtórek przewidujemy organizację Maratonu Maturalnego – dwudniowego wydarzenia, podczas którego omówimy najważniejsze zagadnienia przed egzaminem maturalnym na poziomie podstawowym.

Comments are closed.
Skip to content