I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Warsztaty Integracyjne LO 2019

Warsztaty Integracyjne LO 2019

On Czerwiec 18, 2019, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum, With Możliwość komentowania Warsztaty Integracyjne LO 2019 została wyłączona

Uwaga uczniowie pierwszych klas liceum ogólnokształcącego !!!

W ubiegłym roku szkolnym odbyły się trzynaste!!! Warsztaty Integracyjne dla uczniów klas pierwszych I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze.
W tym roku tradycyjnej imprezie przypisujemy dumną „czternastkę”!!!

Najważniejszym celem, jeszcze wakacyjnego, spotkania wszystkich „pierwszaków” jest wzajemne poznanie się młodzieży i nauczycieli, a przede wszystkim uczniów z wychowawcą klasy. Warsztaty są też okazją do zaprezentowania przez młodzież posiadanych umiejętności i talentów, podjęcia rywalizacji między zespołami klasowymi w zaplanowanych konkursach, uczestniczenia w krótkiej wycieczce prezentującej walory turystyczne regionu jeleniogórskiego, zapoznania się z podstawowymi zasadami funkcjonowania szkoły oraz przede wszystkim do dobrej zabawy!

Osiągnięcie maksymalnego efektu integracyjnego, będzie możliwe tylko wtedy, gdy w spotkaniu weźmie udział jak największa liczba uczniów danej klasy – najlepiej 100% !!!

Grzegorz Lustyk

szczegółowe informacje w załącznikach …

informacje-dla-uczestnikow_2019

regulamin-i-formularz-zgody-rodzicow_2019

Comments are closed.
Skip to content