V Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

V Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu

Grudzień 22, 2016, Opublikowano przez: ,

 

W dniu 16.12.2016r. odbyły się V Mikołajkowe Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu na pływalni Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.  Do zawodów zgłosili się gimnazjaliści i licealiści naszej szkoły, aby konkurować ze sobą w trzech stylach pływackich : dowolnym, grzbietowym i klasycznym.  Poza głównymi konkurencjami uczniowie mogli się również zmierzyć w stylu motylkowym,  takie same czasy uzyskali : Dominika Jarkowiec i Igor Wertepny (31,3).   Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ta szkolna impreza mogła się odbyć po raz kolejny : władzom uczelnianym KPSW, dyrekcji ZSO NR1 w Jeleniej Górze, Radzie Rodziców w ZSO NR1, Julii Żywickiej, Jagodzie Kubackiej, Zuzannie Mierzwińskiej oraz nauczycielkom wychowania fizycznego Justynie Rutkowskiej i Dorocie Klozie.

Poniżej zamieszczam oficjalne wyniki:

50 m styl dowolny- dziewczęta gimnazjum

  1. Ida Żołędowska 31,4
  2. Alicja Kowalska 33,0
  3. Kinga Dzik 35,5
  4. Martyna Zawadzka 36,3
  5. Dominika Rodziewicz 44,6
  6. Oliwia Zarzycka 44,6

50 m styl dowolny – dziewczęta liceum

  1. Dominika Jarkowiec 28,0
  2. Katarzyna Knap 35,2
  3. Iga Różalska 38,7
  4. Martyna Krzywicka 45,2
  5. Marta Muratow 48,1

50 m styl dowolny – chłopcy gimnazjum

  1. Jakub Żabiński 31,0
  2. Maksymilian Stafisz 31,6
  3. Jakub Bazina 31,9
  4. Filip Rogalski 33,4
  5. Krzysztof Sawicki 34,1
  6. Maciej Siudak 35,0
  7. Franciszek Horczak 35,3
  8. Kajetan Leszak 36,2
  9. Miłosz Kucza 36,7
  10. Paweł Węgrzyń 37,1
  11. Jakub Jurecki 45,1
  12. Kacper Kaszewski 49,8

50 m styl dowolny – chłopcy liceum

  1. Igor Wertepny 27,2
  2. Artur Manukyan 27,9
  3. Szymon Urbański 28,1
  4. Maciej Wybieralski 28,9
  5. Konrad Krecichwost 29,2
  6. Mateusz Durka 33,5

50 m styl klasyczny – dziewczęta gimnazjum

  1. Ida Żołędowska 38,0
  2. Kinga Dzik 50,2
  3. Łucja Domańska 52,9
  4. Zuzanna Słabicka 53,4

50 m styl klasyczny- dziewczęta liceum

  1. Dominika Jarkowiec 38,6
  2. Paula Domańska 48,8
  3. Iga Różalska 50,5

50 m styl klasyczny – chłopcy gimnazjum

  1. Jakub Żabiński 38,7
  2. Jakub Bazina 40,8
  3. Jonatan Płachciak 45,3
  4. Paweł Węgrzyn 47,1
  5. Kacper Kaszewski 55,7
  6. Wojciech Łada 58,3

Dyskwalifikacja: Michał Jędruszek, Natan Brzozowicz, Krzysztof Sawicki

50 m styl klasyczny – chłopcy liceum

  1. Maciej Wybieralski 38,3
  2. Aureliusz Miszczyk 43,8

50 m styl grzbietowy- dziewczęta gimnazjum

  1. Alicja Kowalska 40,2
  2. Łucja Domańska 48,6

50 m styl grzbietowy – dziewczęta liceum

  1. Dominika Jarkowiec 35,5
  2. Katarzyna Knap 42,3
  3. Paula Domańska 50,7

50 m styl grzbietowy – chłopcy gimnazjum

  1. Maksymilian Stafisz 41,2
  2. Franciszek Horczak 47,4
  3. Jakub Jurecki 1:00,0

50 m styl grzbietowy – chłopcy liceum

  1. Szymon Urbański 32,3
  2. Igor Wertepny 33,4
  3. Aureliusz Miszczyk 41,2

Jeszcze raz wszystkim gratuluję i zapraszam za rok 🙂

Anna Janiak