I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Sukcesy uczniów liceum i gimnazjum w olimpiadach przedmiotowych

Sukcesy uczniów liceum i gimnazjum w olimpiadach przedmiotowych

On Marzec 12, 2018, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Sukcesy uczniów liceum i gimnazjum w olimpiadach przedmiotowych została wyłączona

Etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej przyniósł znaczące sukcesy naszym uczniom!

Karolina Białachowska kl. 2B1 i Jędrzej Perdek kl.1B1 zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego osiągając I i III miejsce         w diecezji legnickiej. Nauczycielem przygotowującym naszych finalistów jest dr Magdalena Jaroszewicz. Fakt ten zostanie odnotowany w dodatku legnickim tygodnika „Gość Niedzielny” w najbliższy czwartek, tj.14.03.2018. Serdeczne gratulacje należy złożyć także uczennicy naszego gimnazjum – Elizie Jonczyk z klasy IIGc, która będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie ogólnopolskim Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy  o św. Maksymilianie Kolbe w Siedlcach, ponieważ uzyskała II miejsce na etapie diecezjalnym w Legnicy.

M.J.

Comments are closed.
Skip to content