I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Sukces ucznia naszego liceum na XXIX Olimpiadzie Teologii Katolickiej

Sukces ucznia naszego liceum na XXIX Olimpiadzie Teologii Katolickiej

On Marzec 1, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Sukces ucznia naszego liceum na XXIX Olimpiadzie Teologii Katolickiej została wyłączona

     W dniu 27.02.2019, w Legnicy odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej. Tegoroczny temat OTK to „Święty Jacek – wzór ewangelizacji” Uczestniczyło w niej 35 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych diecezji legnickiej. I LO im S. Żeromskiego reprezentował Jędrzej Perdek z klasy 2B1, który  zdobył I miejsce w etapie diecezjalnym uzyskując 49/57 punktów. Został on przygotowany przez p. dr Magdalenę Jaroszewicz – katechetkę. Jędrzej weźmie udział w etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 28-30.03.2019 w Opolu. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na etapie centralnym!

Autor:  Magdalena Jaroszewicz

 

jedrzej1

Comments are closed.