I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Spotkanie nowych stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Spotkanie nowych stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

On Listopad 15, 2016, Posted by , In Aktualności,Kultura,Nauka, With Możliwość komentowania Spotkanie nowych stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci została wyłączona

            29 października na  Zamku Królewskim w Warszawie odbyło się 34. spotkanie inaugurujące pracę  tegorocznych stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Uroczystość rozpoczęła dyrektorka Funduszu, a zarazem wcześniejsza jego stypendystka, pani Maria Mach.

            Podczas inauguracji zaprezentowano najciekawsze osiągnięcia ubiegłorocznych stypendystów w dziedzinach poznawczych, muzycznych i plastycznych, zakończone koncertem młodych muzyków Funduszu. Po spotkaniu wysłuchaliśmy jednego z przeznaczonych dla nas wykładów przygotowanego przez pracowników naukowych Uniwersytetu Warszawskiego.

                    W ciągu roku czeka nas jeszcze wiele fascynujących wyjazdów, poszerzających naszą  wiedzę i rozwijających zainteresowania. Już w grudniu jedziemy  do Krakowa  i Zakopanego na wykłady i seminaria przygotowane przez  przedstawicieli krakowskiej humanistyki.

            Zapraszamy wszystkich zdolnych uczniów do wzięcia udziału w przygodzie, jaką oferuje Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci.

Oliwia Majchrowska,Marta Kostoń 2c1

 

Comments are closed.
Skip to content