Snowboard

Snowboard

Luty 6, 2017, Opublikowano przez: ,

W dniu 31.01.2017r. w Zieleńcu odbyły się po raz kolejny Dolnośląskie Mistrzostwa w Snowboardzie dla szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się 100 zawodników z różnych dolnośląskich szkół, niestety epidemia grypy przyczyniła się w dużej mierze do tego, że w dniu zawodów na starcie zameldowało się 72 uczestników. Największa rywalizacja była wśród chłopców gimnazjum.

Tym bardziej cieszy ich sukces, bo zostali wicemistrzami Dolnego Śląska w snowboardzie.

Nasze gimnazjum reprezentowali : Kuba Denis, Maksymilian Bielecki, Aleksander Nowak.

Poniżej zamieszczam oficjalne wyniki i jeszcze raz serdecznie gratuluję całej drużynie.

A. Janiak

DOLNOŚLĄSKA GIMNAZJADA MŁODZIEŻY W SNOWBOARDZIE CHŁOPCÓW

ZIELENIEC 2017-01-31

1 ZIELIŃSKI DOMINIK ZSO i MS Szklarska Poręba 29,10 33,87 1:02,97

2 UBYCH MIKOŁAJ ZSO i MS Szklarska Poręba 33,07 33,55 1:06,62

3 Żabski Bartosz G2KamWR 32,11 34,53 1:06,64

4 Król Aleksander Primus 31,67 34,99 1:06,66

5 Denis Jakub GIM w ZSO Nr1 Jelenia Góra 33,71 35,16                   1:08,87

6 Bielecki Maksymilian GIM w ZSO Nr1 Jelenia Góra 32,98 35,93   1:08,91

7 Czeczenikow Teodor GM 49 Wrocław 34,57 35,84 1:10,41

8 Lewandowski Filip GM 23 Wrocław 35,82 34,67 1:10,49

9 Wesołowski Adam GM 1 Wrocław 35,52 35,53 1:11,05

10 Olesiński Mikołaj Primus 36,32 36,15 1:12,47

11 Jezierski Kuba G2KamWR 37,28 38,00 1:15,28

12 Nowak Aleksander GIM w ZSO Nr1 Jelenia Góra 45,67 34,59      1:20,26

13 Łaba Filip Primus 41,33 40,55 1:21,88

14 Kruszyński Piotr GM 49 Wrocław 43,42 38,62 1:22,04

15 Szymański Hubert GM 1 Wrocław 39,67 44,51 1:24,18

16 Gazek Michał ZSO i MS Szklarska Poręba 40,43 45,02 1:25,45

17 Nowicki Tomasz GM 29 Wrocław 38,34 49,07 1:27,41

18 Dżusajew Michał GM 23 Wrocław 43,53 49,75 1:33,28

19 Hehn Filip GM 23 Wrocław 59,46 36,66 1:36,12

20 Łocan Jakub GM 29 Wrocław 61,68 58,82 2:00,50

Czuwara Antoni GM 49 Wrocław 35,53 DSQ 0:35,53

 

1 ZSO i MS Szklarska Poręba 2:09,59

2 GIM w ZSO Nr1 Jelenia Góra 2:17,78

3 Primus 2:19,13

4 G2KamWR 2:21,92

5 GM 49 Wrocław 2:32,45

6 GM 1 Wrocław 2:35,23

7 GM 23 Wrocław 2:43,77

8 GM 29 Wrocław 3:27,91