I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Przyłapani na czytaniu w Żeromie

Przyłapani na czytaniu w Żeromie

On Marzec 21, 2018, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Przyłapani na czytaniu w Żeromie została wyłączona

14 marca w ZSO nr 1 odbyło się uroczyste  wręczenie nagród w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Przyłapani na czytaniu”. Konkurs był zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 i  Jeleniogórskie Centrum Edukacji i Informacji Regionalnej Książnicę Karkonoską. Celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz rozwijanie kreatywności młodzieży. Jury konkursu w składzie: Tomasz Mielech – artysta fotograf, Małgorzata Smaś i Kamila Wilk przyznało nagrody:

I miejsce Ewie Samul z Gimnazjum w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze – nagroda karta prezentowa empik o wartości 200 zł i album fotograficzny, II miejsce Maria Wasińska z ZSRA w Jeleniej Górze – nagroda karta prezentowa wartości 150 zł do księgarni BK w Jeleniej Górze, III miejsce Krzysztof Lis – karta prezentowa  empik o wartości 100 zł, III miejsce Natalia Tarka z ZSRA – nagroda karta prezentowa empik o wartości 100 zł. Ponadto postanowiono przyznać wyróżnienia i nagrody w postaci kart prezentowych empik i księgarni BK w Jeleniej Górze o wartości 50 zł.:  Emilii Załęskiej z Gimnazjum w ZSO nr 1, Beacie Zasadzie z ZSRA, Dominikowi Zającowi z ZSRA, Oliwii Kośce z ZSRA, Mai Flont z Gimnazjum Katolickiego, Wiktorii Szczupakowskiej z oddziałów gimnazjalnych w SP nr 11 oraz Gabrieli Węsek z ZSRA.   Dodatkową nagrodę w postaci indywidualnej wystawy w Galerii w Tle w Książnicy Karkonoskiej przyznano Ewie Samul.

Wystawę prac konkursowych obecnie można oglądać w ZSO nr 1 w Jeleniej Górze, a od maja w Książnicy Karkonoskiej.

Sponsorami nagród byli JCIiER Książnica Karkonoska, ZSO nr 1 w Jeleniej Górze oraz księgarnia BK w Jeleniej Górze. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w następnych edycjach.

Fot. Magdalena Kociuba kl. 1C1

Comments are closed.
Skip to content