I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Nadchodzi HALLOWEEN

Nadchodzi HALLOWEEN

On Październik 24, 2016, Posted by , In Aktualności,Nauka, With Możliwość komentowania Nadchodzi HALLOWEEN została wyłączona

Jesień za pasem – ziąb i plucha, porządki na cmentarzach przed Wszystkimi Świętymi w toku, a młodzież chce odreagować  szarość  i smutek coraz krótszych dni. Dlatego też, wszystkich pragnących rozrywki zapraszamy w imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz nauczycieli języka angielskiego do udziału w piątkowych obchodach H A L L O W E E N .

Po pierwsze, zachęcamy do przynoszenia jakichkolwiek dyń ozdobnych, dużych i małych, którymi ożywimy parapety korytarzy szkolnych. Prosimy bez ogródek, cichaczem bądź też śmiało, podrzucać  warzywa.

Ponadto, wszystkich artystów, którzy zechcą „podłubać” w dyniach zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszego Jacka Dyniogłowego (Jack-O-Lantern). Wydrążone dynie z podpisem należy przynieść do Akwarium. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek (28.10) o 10:35.

Nie zapomnieliśmy o  amatorach mocnych wrażeń oraz połykaczach witamin. Czeka na was niepowtarzalna okazja wyłowienia jabłka z miski wypełnionej wodą. Poławiacz otrzymuje owoc w nagrodę. Konkurs Bobbing for Apples odbędzie się w Akwarium również o 10:35.

To jeszcze nie wszystko! Już o 10:50 rozpocznie się Wampi-Rewia, czyli konkurs na najlepsze przebranie. Pokażcie pazur, a nawet kły!

 

Comments are closed.
Skip to content