I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Mistrzynie Jeleniej Góry – koszykówka dziewcząt

Mistrzynie Jeleniej Góry – koszykówka dziewcząt

On Grudzień 12, 2017, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Liceum,Sport,Sukcesy, With Możliwość komentowania Mistrzynie Jeleniej Góry – koszykówka dziewcząt została wyłączona

 Zakończyły się rozgrywki miejskie w piłce koszykowej dziewcząt. Nasza drużyna w składzie: Celina Kwietoń, Paulina Wielogórska, Aneta Rola, Aleksandra Ratajczak, Julia Polowczyk, Martyna Mroczko,Adriana Kuczaj, Ada Konon, Maria Kobyłko, Natalia Kobus, Wiktoria Kobus zdobyła pierwsze miejsce pokonując wszystkie jeleniogórskie zespoły awansując do rozgrywek strefowych.

 Najlepszą zawodniczką została uczennica naszej szkoły Celina Kwietoń.

Comments are closed.
Skip to content