I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Konkurs Piosenki Świątecznej

Konkurs Piosenki Świątecznej

On Grudzień 21, 2016, Posted by , In Aktualności,Kultura, With Możliwość komentowania Konkurs Piosenki Świątecznej została wyłączona

 

Dnia 21 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs piosenki świątecznej w języku obcym,zorganizowany przez p. Monikę Moreau i p. Renatę Janaszek. Konkurencja o miano najlepszego występu była bardzo zacięta. Rywalizowało  ze sobą 12 zespołów, które  wokalnie i scenicznie dały z siebie wszystko. Uczestnicy śpiewali w językach angielskim, rosyjskim, francuskim i hiszpańskim.

Po zaprezentowaniu wszystkich piosenek, nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Przed tym jednak pokaz swoich umiejętności przedstawił zespół nauczycieli  w składzie: panie profesor Monika Moreau,  Magdalena Zielińska, Beata Wieromiej-Wojdak oraz ksiądz Tomasz Baran, śpiewając po francusku „Petit garçon”.

Natychmiast wszystko stało się jasne.

Niewątpliwym zwycięzcą stał się kwartet nauczycieli, z powalającym na kolana księdzem Baranem.  Byli bezkonkurencyjni! … Okazali się również wieloduszni (czytaj: wspierający zawsze uczniów) i zrzekli się pierwszego miejsca na rzecz grupy wokalno- tanecznej wykonującej utwór „Feliz Navidad” w językach hiszpańskim i angielskim, prowadzonej przez  pana profesora Angela Vegę.

Impreza przebiegła w przyjemnej, świątecznej i przyjaznej atmosferze.

Organizatorom oraz wszystkim biorącym udział SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Comments are closed.
Skip to content