I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Konkurs IMGW – Jedna planeta

Konkurs IMGW – Jedna planeta

On Marzec 2, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Konkursy przedmiotowe,Liceum, With Możliwość komentowania Konkurs IMGW – Jedna planeta została wyłączona

Od kilku miesięcy, w naszej szkole działa automatyczna stacja meteorologiczna. Aktualne dane pogodowe można odczytać na specjalnym monitorze w sali geografii oraz pod linkiem http://zerom.piws.ovh/

To dobry czas, aby uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez IMGW (Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej) pt. „Jedna planeta”. Udział w konkursie może ułatwić stały dostęp do informacji pogodowych z naszej stacji meteorologicznej oraz samodzielnie prowadzonych obserwacji pogodowych. Poniżej znajdziecie link do informacji o konkursie oraz inne niezbędne dane. Zachęcam do udziału zmaganiach konkursowych, powodzenia!

Grzegorz Lustyk

informacje o konkursie: https://meteo.imgw.pl/jednaplaneta/

RSPO szkoły: 111483

Comments are closed.
Skip to content