I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Koncert dla Małgosi i Olafa

Koncert dla Małgosi i Olafa

On Grudzień 7, 2017, Posted by , In Aktualności,Gimnazjum,Kultura,Liceum, With Możliwość komentowania Koncert dla Małgosi i Olafa została wyłączona

7 grudnia w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Jeleniej Górze odbył się Koncert Charytatywny dla Olafa i Małgosi. Było to wspólne przedsięwzięcie  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Janiny Garści, Szkoły Podstawowej nr 11 i Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Stefana Żeromskiego. Trzy szkoły połączyła ważna sprawa, chęć pomocy chorym kolegom.

Koncert uświetnili swa obecnością : Zastępca Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Pan Piotr Paczóski  i Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Pan Paweł Domagała.

Naszym najważniejszym gościem był  Olaf, który wraz z rodzicami pojawił się  w murach naszej szkoły.

Uczniowie trzech jeleniogórskich szkół okazali nie tylko serce, ale i talent. Podczas koncertu wysłuchaliśmy wielu profesjonalnie opracowanych i wspaniale wykonanych  utworów. Były to utwory  instrumentalne zagrane  na flecie poprzecznym i  skrzypcach wraz z  akompaniamentem, a także piosenki w wykonaniu Chóru „Cieplickie Trele” oraz naszych szkolnych wokalistów.  Podziwialiśmy  również brawurowy układ  tańca  nowoczesnego zaprezentowany przez „Gang Świętego Mikołaja”.

Koncert Charytatywny przyniósł nam piękne artystyczne doznania. Środki , które zebraliśmy wcześniej pomogą Olafowi i Małgosi w ich walce o zdrowie. Tego im wszyscy serdecznie życzymy.

Serdecznie dziękujemy za Serca, za pomoc w kiermaszu 🙂

Autor: organizator

Foto: Magdalena Kociuba i organizator

Comments are closed.
Skip to content