I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

II edycja programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!”

II edycja programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!”

On Wrzesień 14, 2022, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania II edycja programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!” została wyłączona
Miło nam poinformować, że CD PROJEKT S.A. razem z Fundacją Edukacyjną Perspektywy ogłosił start II edycji programu stypendialno-mentoringowego „Dziewczyny w grze!” skierowanego do uczennic szkół średnich zainteresowanych rozwojem i pracą w branży gier wideo.
Pragniemy dotrzeć z programem “Dziewczyny w grze!” nie tylko do uczennic zainteresowanych gamingiem, ale także do nauczycieli i pedagogów, którzy z pewnością dostrzegają u swoich podopiecznych kiełkujące talenty i predyspozycje w tej właśnie dziedzinie. Dlatego też prosimy o wsparcie promocji programu w Państwa szkole.
REKRUTACJA:
Rekrutacja do programu rozpoczęła się 5 września i potrwa nieprzerwanie do 30 października 2022.
Dziewczyny w grze! to pierwszy w Polsce program stypendialno-mentoringowy dla kobiet w gamingu i gamedevie, skierowany do uczennic szkół średnich każdego typu, ze szczególnym uwzględnieniem kandydatek z mniejszych miejscowości. W skład programu wchodzą:
roczne stypendium w wysokości 1 000 PLN brutto/mies,
indywidualna opieka mentorska ekspertek i ekspertów z CD PROJEKT RED,
cykl warsztatów z tworzenia gier wideo.

https://dziewczynywgrze.pl/?fbclid=IwAR2N5MeMvRl6deglVe8jNruu85_OCYdE3wNGMQw-u9gliDcYip65JnOfnbI

Comments are closed.
Skip to content