I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Igor Wojtasik – stypendystą Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”

Igor Wojtasik – stypendystą Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”

On Listopad 25, 2019, Posted by , In Aktualności,Sukcesy, With Możliwość komentowania Igor Wojtasik – stypendystą Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk” została wyłączona

Na posiedzeniu w dniu 20 listopada 2019 roku Dolnośląska Kapituła Wspierania Uzdolnień, po zapoznaniu się z raportem Zespołu Stypendialnego powołanego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej, postanowiła przyznać 57 stypendiów w ramach XIX edycji Konkursu Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.
Po raz kolejny stypendystą Fundacji Edukacji Międzynarodowej został Igor Wojtasik, uczeń klasy 1C. Igor otrzymał stypendium za wyjątkowe osiągnięcia w nauce.
Program ten został zainicjowany w 2001 roku przez Fundację i Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Jest to pierwszy w Polsce program pomocy najzdolniejszej młodzieży obejmujący swoim zasięgiem całe województwo. Program Stypendialny “zDolny Śląsk” to nagroda za talent i osobowość.

Poniżej link do listy nagrodzonych:

https://www.fem.org.pl/wyniki-xix-edycji-konkursu-zdolny-slask-2019-2020/
https://www.fem.org.pl/wp-content/uploads/2019/11/Wyniki-XIX-konkursu-zDolny-Slask-2019-2020.pdf
Uroczysta Gala Stypendialna odbędzie się 30 listopada 2019 roku (sobota) o godz. 12:00 w siedzibie Fundacji Edukacji Międzynarodowej przy ul. Racławickiej 101 we Wrocławiu

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Ewa Andrusyszyn
Comments are closed.
Skip to content