I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

FINAŁ WIELKIEJ PAKI

FINAŁ WIELKIEJ PAKI

On Grudzień 7, 2016, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Kultura, With Możliwość komentowania FINAŁ WIELKIEJ PAKI została wyłączona

  Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do akcji organizowanej przez Bursę Szkolną Nr  1 w Jeleniej Górze. Trzech Mikołajów wyruszyło 6 grudnia z prezentami do  100 dzieciaków z naszego miasta . Dzięki Waszym serduszkom paki były bardzo pokaźne, a radość dzieciaków nie do opisania. Nasz” Żeromski Mikołaj” z prawdziwą brodą był bardzo autentyczny . Nie sposób opisać emocji jakie nam towarzyszyły podczas wręczania paczek.  Mamy nadzieję, że zdjęcia chociaż w części oddadzą atmosferę wczorajszego dnia. Dziękujemy w imieniu dzieci, ich rodziców za te chwile.

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na stronie Bursy Szkolnej na FB

Na stronach portali jeleniogórskich

http://www.nj24.pl/article/mikolajkowa-akcja-bursy-szkolnej-nr-1

http://www.jelonka.com/news,single,init,article,66330

 

Comments are closed.
Skip to content