I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

On Październik 20, 2019, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel uświetniony występami wokalnymi oraz choreograficznymi naszych uczniów. Pani Dyrektor, Małgorzata Kozińska wygłosiła uroczyste przemówienie, nastąpiło oficjalne przekazanie funkcji Przewodniczącemu Samorządu Uczniowskiego, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę i zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów I LO im.S. Żeromskiego w Jeleniej Górze. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na Facebookowym profilu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły https://www.facebook.com/SUZSO1JG/img_0841 img_0819 img_0875

Comments are closed.
Skip to content