I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

DZIEŃ EDUKACJI FINANSOWEJ na GPW w Warszawie

DZIEŃ EDUKACJI FINANSOWEJ na GPW w Warszawie

On Październik 15, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania DZIEŃ EDUKACJI FINANSOWEJ na GPW w Warszawie została wyłączona

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mieli ogromną przyjemność uczestniczyć 14 października w Dniu Edukacji Finansowej. Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji. Partnerem projektu jest Warszawski Instytut Bankowości.

W programie uwzględniono:

  • warsztaty i wykłady  dotyczące zagadnień związanych z inwestowaniem, zarządzaniem finansami osobistymi, kształtowaniem postaw przedsiębiorczych, cyberbezpieczeństwem, psychologią inwestowania, problematyką podejmowania rozmów z młodzieżą i dziećmi o finansach;
  • debatę pt. „Wyzwania dla edukacji finansowej Polaków oraz instytucji rynku kapitałowego”

Program podzielono na moduły skierowane do różnych grup odbiorców: studentów
i początkujących inwestorów, nauczycieli i rodziców, dorosłych i seniorów.

Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie:

Marcel Boczar, Marek Białas, Vanessa Koziura, Hubert Koncewicz, Szymon Kałas, Ireneusz Dawidowicz, Paweł Błażków, Franciszek Horczak oraz nauczyciele przedsiębiorczości: Ewa Andrusyszyn, Anna Koliszko Michałek.

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://www.gpw.pl/aktualnosc?cmn_id=111549&title=Dzie%C5%84+Edukacji+Finansowej

 

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej, zgłoszenie do gry przyjmujemy w sali 404.

Ewa Andrusyszyn

ar-310159973

Comments are closed.
Skip to content