I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską

Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską

On Grudzień 28, 2016, Posted by , In Aktualności,Komunikaty, With Możliwość komentowania Charytatywny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską została wyłączona

Ania Wylegała choruje na nowotwór chłoniak Hodginka. Grupa jej przyjaciół postanowiła wesprzeć ją w walce z chorobą organizując stacjonarny maraton rowerowy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Maja Włoszczowska.

– Postanowiliśmy pomóc w leczeniu Ani, która choruje na nowotwór chłoniak Hodgkina. Do naszej akcji spontanicznie włączyło się wiele instytucji i osób – mówi Dariusz Pasek z Komitetu Społecznego Dla Ani. Jesteśmy przekonani że w ten nietypowy sposób pomożemy Ani. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam 29 grudnia (czwartek) w godz. 9.00 – 21.00, do hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie ul. Mickiewicza 21.

Spalaniu kalorii towarzyszyć będzie szereg ciekawych atrakcji dla całych rodzin: słodka akcja, strzelanie z karabinku laserowego, animacje dla dzieci. Niespodzianką dla niektórych będzie pr

ezentacja sprzętu Policji i Straży Pożarnej. Ponadto licytowane będą rowery retro i inne ciekawe przedmioty, przede wszystkim koszulka rowerowa z autografem Mai Włoszczowskiej.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano loterię fantową (vouchery weekendowe w Norweskiej Dolinie, voucher do Hotelu Concordia w Zachełmiu, ekskluzywna kolacja w Pałacu Pakoszów, kupony do KFC, na pizzę oraz obiad w restauracjach Niebo w Gębie i Habanero, pakiety na Bieg Piastów, wejściówki na tor kartingowy i paintball laserowy, wejściówki do Parku Rozrywki Esplanada, kupony na całodniowe wypożyczenie nart biegowych w Piast Jakuszyce oraz wiele innych cennych upominków).
Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze długotrwałe i kosztowne leczenie Ani. Wpisowe na maraton wynosi minimum 20 zł. Koszt karnetu na strzelanie także 20 zł.
Szczegółowych informacji dotyczące imprezy pod nr tel. 502 336 976.

 

Comments are closed.