I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

ADAMED SmartUP – program wsparcia uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi

ADAMED SmartUP – program wsparcia uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi

On Listopad 16, 2021, Posted by , In Aktualności,Komunikaty,Nauka, With Możliwość komentowania ADAMED SmartUP – program wsparcia uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi została wyłączona
Zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP, który jest skierowany do uczniów w wieku 14-19 lat szczególnie zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi.

 

Webinar odbędzie się 17 listopada o godz. 16.00 na platformie MS Teams. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://cutt.ly/WEBINAR-ABSOLWENCI.

 

Spotkanie online poprowadzi dwoje absolwentów 4. edycji programu – Maria Mikulska, dziś studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, i Piotr Lewandowski, który aktualnie studiuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

 

Uczestnicy otwartego webinaru dowiedzą się, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji, jak wyglądają kolejne etapy programu ADAMED SmartUP, a także jakie możliwości oferuje ten program stypendialny. Dodatkowo będą mieli okazję uczestniczyć w krótkim wykładzie z zakresu wirusologii.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/263785478908461

 

Zachęcamy wszystkich uczniów zainteresowanych biologią, chemią, fizyką, matematyką czy informatyką.

 

Więcej informacji o programie ADAMED SmartUP można znaleźć na stronie https://adamedsmartup.pl/, na Facebooku i Instagramie @adamedsmartup, a także na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCzKVI2JBFBGVj88Il2Bx29A..
 
Comments are closed.
Skip to content