I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

40. miejsce w ogólnopolskim Rankingu Szkół

40. miejsce w ogólnopolskim Rankingu Szkół

On Czerwiec 23, 2022, Posted by , In Aktualności, With Możliwość komentowania 40. miejsce w ogólnopolskim Rankingu Szkół została wyłączona
40. miejsce w ogólnopolskim Rankingu Szkół. Gratulacje dla Naszych zespołów Roboty Edukacji – Michał Ramus, Grzegorz Pławiński, Kamil Łupicki i Franciszek Kot oraz Teen Problems – Hanna Michalska, Agata Aleksandrowicz, Wiktoria Sokal, Zuzanna Jonio i Amelia Saran. To ich półroczna realizacja projektów społecznych, wpływających na młodzież i lokalną społeczność przyczyniła się do uzyskania 40 miejsca dla Naszego Liceum w ogólnopolskim rankingu. Projektowanie robotów i zapobieganie wykluczeniu społecznemu to tematy bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Doskonalenie umiejętności programowania i pomoc psychologiczna każdemu, kto tego potrzebuje wpływa korzystnie na rozwój i zwiększenie świadomości w zakresie różnych zagrożeń.
Bardzo dziękuję Michałowi, Grzegorzowi, Kamilowi, Franciszkowi, Hannie, Zuzannie, Wiktorii i Amelii i Agacie za współpracę, wytrwałość i kreatywność – Ewa Andrusyszyn.
To ogromna przyjemność pracować z Takimi uczniami.
Comments are closed.
Skip to content