I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze

Dni otwarte On-line Uniwersytet SWPS dla maturzystów

Dni otwarte On-line Uniwersytet SWPS dla maturzystów

On Październik 31, 2023, Posted by , In Aktualności,Matura, With Możliwość komentowania Dni otwarte On-line Uniwersytet SWPS dla maturzystów została wyłączona
Oferta Uniwersytetu SWPS. Już od 13 listopada br. rozpoczynamy Drzwi Otwarte Online – aż 15 bezpłatnych spotkań online, podczas których osoby zainteresowane naszą uczelnią będą mieć okazję do obejrzenia prezentacji poszczególnych kierunków studiów. 
 
Podczas webinarów opowiemy o:
💡programach studiów,
💡atutach kierunków,
💡ciekawych projektach realizowanych w ramach zajęć,
💡kadrze dydaktycznej,
💡zasadach i terminach rekrutacji,
💡kołach naukowych i życiu studenckim,
💡praktykach i perspektywach zawodowych naszych absolwentów.

🎓 Darmowy poradnik maturalny🎓
Dla wszystkich uczennic i uczniów z klas maturalnych przygotowaliśmy w tym roku wyjątkowy prezent – bezpłatny poradnik „Maturalnie, że zdasz! Jak dobrze przygotować się do matury?”. Znajdują się w nim praktyczne wskazówki, jak skutecznie przyswajać wiedzę, planować naukę i radzić sobie z maturalnym stresem. Aby otrzymać link do pobrania e-booka, wystarczy w formularzu zapisu na Drzwi Otwarte zaznaczyć opcję „zdaję maturę w 2024 roku lub później”
 

📅 Pełny program Drzwi Otwartych Online dostępny jest na stronie >>> https://swps.pl/my-uniwersytet/aktualnosci/spotkania-online 

📌 Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Aby otrzymać link z dostępem do transmisji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w artykule o danym spotkaniu.

Comments are closed.
Skip to content